KONST / Litografier / Färglitografi 13603316
nr 1360 3316
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 155/290. Motivet: 35x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:55:08
100 kr
150 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist